TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU (TİTCK)

TİTCK BAŞKANI DR. HAKKI GÜRSÖZ"ÜN YIL SONU MESAJI

Değerli TİTCK çalışanları,

Bir yılı daha geride bıraktık…

2016 yılı bizim için, milletçe yüzümüzü ağartan önemli projelerin hayata geçtiği, gururlandığımız gelişmelerin yanı sıra üzüntü ve acıyı da yaşadığımız, ülke olarak çeşitli sınavlardan geçtiğimiz, birlik ve beraberliğimizin önemini her zamankinden fazla hissettiğimiz bir yıl oldu.

Terör nedeniyle kayıplar verdik; milletçe yüreğimiz yandı.

Bu tablo içerisinde bizlere düşen görev; umudumuzu, moralimizi hep diri tutmak, dayanışma ve kardeşlik duyguları içerisinde ülkemiz için çalışmaktır.

Yeni bir yıla girecek olmamız vesilesiyle Kurumumuzdan çeşitli nedenlerle ayrılan çalışma arkadaşlarımı da yad etmek istiyorum.

Öncelikle geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden, Kurumumuz Ekonomik Değerlendirmeler eski Daire Başkanı Dr. Akif AKBULAT’ı rahmetle anıyorum.

Görev süresini doldurarak emekliye ayrılan Ecz. Nühe ŞEREFOĞLU, Ecz. Sevil ÖZCİVANOĞLU, Kimyager Fatma KARSLIOĞLU, Uzman Tabip Bedriniam YILMAZ, Serdar DUTAK, Bilgisayar İşletmeni Nuriye UCAKAN ve Sağlık Başdenetçisi Mehmet Hulusi KALELİ’ye Kurumumuza verdikleri hizmetten ötürü teşekkürlerimi sunuyor; bundan sonraki hayatlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum…

Bu yıl çeşitli nedenlerle istifa ederek Kurumumuzdan ayrılanlar da oldu. Yakın çalışma arkadaşlarımdan Evrim SAYGIN’a, Nazan PETEKKAYA, Selda ERTAÇ SERDAR, Deniz COŞKUNSEVER, Ebru ŞEN, Gülnihal ÖZCAN, Fatma Bilgen BELDÜZ, Mahir MERİÇ, Mahmut BEZİRGAN, Aydın MEYDAN, Talha GÜLER, Serian DOMA, Elif Pınar TEKŞEN ve Seren ÇELEBİER’e yeni meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

2016’da doğan bebeklerle ailemiz daha da büyüdü… Kurumumuz çalışanlarından bu yıl annelik duygusunu tadan Nuray KAMAR, Ebru HİÇDURMAZ, Betül İNCEBEYAZ, Ayşe Gül TOMBUL, Rukiye COŞKUN, Merve GÜNDÜZ, Gülşah KARAKAYA, Pakize ŞAKALAR, Meltem KAYABAŞI, Mehtap PALABIYIK, Elvan KINDAP, Dilek SARAL TÜRKMEN, Seçil TOKTAŞ, Elif TAŞDEMİR, İrem TAŞTAN ACAROGLU, Esra ULUDAĞ, Melek SOYDAŞ, Selda CERAN SUBAŞI, Pelin KILINÇ, İrem YENER, Kalpten İKİLER, Demet KOCA, Ela ACAR, Zeynep Ezgi GÖĞÜŞ, Serap GÖKKAYA, Merve AKDOĞAN, Merve ÖZÇELEBİ, Esra HASPOLAT, Tülay KARAKAYA, Saliha SİVRİ, Beril SOKULLU MATARACI ve Zeynep DEMİR’i tebrik ediyor, minik yavrularımıza hayırlı, sağlıklı, mutlu ömürler diliyorum.

Yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluklar getirmesini temenni ediyor, tüm çalışanlarımıza selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Dr. Hakkı GÜRSÖZ

TİTCK BAŞKANI