BİZE ULAŞIN.

KEP adresimiz: titck@hs01.kep.tr

Eczanerlerden temin edemediğiniz ilaçlara ulaşım hakkında bilgi almak için ilac.tuketici@titck.gov.tr adresine e-mail ile ulaşabilirsiniz.

Kurumumuza doktorunuz aracılığıyla yaptığınız Endikasyon Dışı veya Yurt Dışı İlaç Kullanımı başvurularınızın sonucu hakkında bilgi edinmek için recetebasvuru@titck.gov.tr adresine e-mail ile ulaşabilirsiniz.

İlaç Takip Sistemi, Renkli Reçete Sistemi, Ürün Takip Sistemi, Elektronik Başvuru Sistemi ile ilgili her türlü işleminiz için TİTCK İLETİŞİM MERKEZİ nin 44 44 680 numaralı hattından Kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Elektronik Başvuru Sistemi (EBS) ile ilgili sorunlarınızı EBS sisteminde yer alan “Talep Bildirim” ekranından iletiniz. EBS sisteminde kayıtlı firmalar yalnızca “Talep Bildirim” ekranından sorunlarını iletmelidir. ebsyardim@titck.gov.tr mail adresi yalnızca il sağlık kullanıcıları ve EBS sistemine yeni firma kayıt ve/veya şifre işlemleri için kullanılacaktır.

Kozmetik işlemleri ile ilgili sorunlarınızı kozmetik.soru@titck.gov.tr adresine iletebilirsiniz.

Biyosidal ürünler ile ilgili sorunlarınızı biyosidal.soru@titck.gov.tr adresine iletebilirsiniz.

Uyuşturucu ve psikotop maddelerin kontrolü hakkındaki sorunlarınızı kontroletabi@titck.gov.tr adresine, Prekürsörlerin kontrolü hakkındaki sorunlarınızı precursors@titck.gov.tr adresine iletebilirsiniz.

Soru, görüş ve önerilerinizi +90 (312) 218 39 00 numaralı telefon ile halkla.iliskiler@titck.gov.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

İstek, öneri ve şikayetlerinizi SABİM ve CİMER'e de iletebilirsiniz.

ADRES

Adres: Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:5 P.K. 06520 Çankaya/Ankara
Telefon: +90 (312) 218 30 00
Faks: +90 (312) 218 34 60